Individuali projektų valdymo sistema arba integruotas projektų valdymo modulis į bendrą sistemą

Sutiksite, kad efektyvus projektų įgyvendinimas priklauso nuo tinkamo ir patogaus jo valdymo, o tai garanuoti gali tik patogi Projektų valdymo sistema. Šis modulis labai lankstus ir skirtas paslaugas teikiančių įmonių projektams valdyti (pvz. statybos sektorius, specialieji darbai (santechnika, elektros darbai), valymas ir pan.)

Projektinio pasiūlymo sukūrimo modulis skirtas nesudėtingai paruošti skaičiuojamąjį pasiūlymą (preliminarią sąmatą) klientui. Atlikus tokį skaičiavimą sąmata pagal poreikį konvertuojama į Pasiūlymą skirtą klientui.

Projektų valdymo sistema turi ir apžiūros modulį kurio pagalba nesunkiai valdysite planuojamas apžiūras prieš ruošiant klientams pasiūlymus. Tokia funkcija leidžia priskirti apžiūrą darbuotojui kuris nuvykęs į objektą mato esmines užduotis (ką jam reikia išmatuoti, padaryti ir t.t). Jis atlikdamas apžiūrą užregistruoja svaribiausius niuansus, prideda nuotraukas. Po apžiūros susisteminta informacija matoma administratoriui kuri toliau pagal tai pateiktą informaciją gali pradėti ruošti pasiūlymą.